Úspěšný prodej nemovitosti

Úspěšný prodej nemovitosti

O tom, že nová doba, vyžaduje nové věci, zejména pak přístupy a systémové změny, bylo popsáno mnoho. V reality PROLUX Consulting Int. řeší své inovativní a novodobé přístupy v prodeji nemovitostí propagací a podporou prodeje s využitím doplňkových služeb.

DUBEN 2012  Vžijme se do role vlastníka nemovitosti, kterou chcete odprodat. Nemáme žádné známé, přátele, kamarády, jejich známé či jejich přátele, kteří by vaši nemovitost pořídili. Nezbývá, než prodej nemovitosti rozjet naplno. Zkoušíme svoji nemovitost popsat svými slovy, která vyjadřují superlativa výhodné koupě, v lepších případech amatérsky nafotit a „zavěsit“ na weby zdarma, možná do místní prodejny smíšeného zboží, či na vývěsku supermarketu. Když si uvědomím neprofesionalitu z obastí realit u většiny z nás - vlastníků nemovitostí a mám možnost porovnat ji s nabídkou výčtu zaměstnaneckých úkonů, které v reality Prolux nabízejí, musím se usmát vlastním a ve většině případů i neúspěšným pokusům, naivním úvahám. Každý by měl přeci dělat to, v čem je odborník, v čem je profesionál.

V aktuální nabídce propagace a podpory prodeje nemovitostí nalezneme každodenní práci zaměstnanců na různých pracovních pozicích. Po zpracování nabídkové a prodejní dokumentace pro umístění vaší nemovitosti v inzerci a na realitních portálech, je předložena nabídka zájemcům z firemní databáze. Současně s tím probíhá telefonická a webová komunikace (i v mimopracovní hodiny), kde zájemci i klienti komunikují s vyškoleným týmem operátorů call centra a dotazy k inzerovaným nabídkám  jsou po zpracování v prodejním systému předány kompetentním osobám. Vaše nemovitost je opatřena označením „Na prodej“, průběžně vám je poskytována podpora prodejního centra při nalézání reálné tržní ceny vaší nemovitosti (dle reakcí zájemců a výší jejich cenových nabídek, které vám předkládají). Jako klient jsem neustále informován prostřednictvím sms, emailem nebo telenoficky o podpoře prodeje mé konkrétní zakázky. Čerpám současně odkudkoliv na světě z mobilu či počítače výhodu on-line klientského servisu 24 hodin a 7 dní v týdnu, který mi mimo jiné umožňuje úpravy fotografií, textace inzerce popř. mi dává možnost snížení nabídkové ceny pro zvýšení zájmu poptávajících.

Chci prodat co nejvýhodněji, využiji tedy služeb právě profesionálů v reality PROLUX Consulting Int. Poskytují nadstandardní služby za standardní odměny a nemovitosti skutečně denně prodávají, nejen nabízejí.

Zdroj:     www.nemovitosti-prolux.cz

 

 mobilní verze
Partnerské servery: Car Wrap US, PJ Rent