Restaurace s obchodem a bydlením v obci Veselice na Moravě

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

3 200 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1029844

počet prohlídek 6 549 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout pohostinství spojené s obchodem a bydlením v krásném prostředí Moravského Krasu v obci Veselice na Moravě. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 536 m2. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci, má jedno patro a podkroví. Dům má plastová okna a sedlovou střechu. V prvním podlaží domu se nachází pohostinství s dvěma salónky a kuchyní, dále je zde sklad a sociální zařízení. Z pohostinství vede chodba do obchodu s potravinami, kde je i kancelářská místnost a byt o velikosti 1+1. Do druhého patra se dostaneme schodištěm, kde je byt o velikosti 2+1. Podlahové krytiny jsou tvořeny v celém objektu dlažbou, plovoucí podlahou a kobercem. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní a plynová přípojka a kanalizace. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva i plynem. K domu náleží dvorek a garáž, která je vzdálena cca 20 m. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Dům se nachází v krásném a klidném prostředí poblíž centra obce. V obci Veselice a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Nemovitost je možné předělat na penzion.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Restaurace, bar
Lokalita Vavřinec (Veselice), -- 7, Blansko
Plocha 536 m2
Plocha užitná 536 m2
Plocha pozemek 536 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent