Prodej zavedeného pneuservisu na okraji Vyššího Brodu

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

4 600 000 - 4 900 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1022744

počet prohlídek 7 076 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout zavedený pneuservis na okraji Vyššího Brodu, ulice Kaplická. Objekt, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 156 m2. Nemovitost je prostorná a nemusí být využívána za tímto účelem podníkání. Objekt čítá dvě dvougaráže, prodejnu a kancelář. Je zde možné vybudovat také podkrovní byt. Nemovitost se prodává včetně kompletního zařízení. Do servisu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní přípojka a kanalizace. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva a přímotopy. K servisu je možné odkoupit pozemek před provozovnou. V okolí je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Ve Vyšším Brodě najdeme kompletní občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. Český krumlov vzdálený 34 km, České Budějovice 60 km. Pneuservis se nachází v dobré lokalitě s výbornou dostupností.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Obchodní prostor
Lokalita Vyšší Brod, Kaplická 210, Český Krumlov
Plocha 156 m2
Plocha užitná 156 m2
Plocha pozemek 156 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent