Prodej rekreační chaty v chatové osadě v obci Mlékojedy

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

219 000 - 220 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A020947

počet prohlídek 8 820 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rekreační chatu nacházející se v chatové oblasti poblíž obce Mlékojedy. Chata, kterou Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 22 m2 a je dispozičně řešena jako 1+kk. Rekreační chata má dřevěná okna a střechu krytou lepenkou. V chatě najdeme předsíňku, obývací místnost, jídelní kout a kuchyňku. V chatě je připraven sprchový kout a místo na bojler, do kterého je nutné přivést vodu. Do chaty je zavedena elektřina 220V, voda je dostupná z vodovodní přípojky, která se nachází cca 10 m od chaty. Pro odběr vody je možné vykopat studnu, u objektu je cca 1,5 m hloubka. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva a elektřinou. WC je suché a je vzdálené cca 10 m od chaty. V okolí je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Parkovat je možné přímo u chaty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Ostatní služby jsou do 2 km. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Praha vzdálena 25 min. Rekreační chata se nachází v krásném a klidném prostřední na okraji obce. V obci Mlékojedy a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Je zde mnoho příležitostí pro rybaření, koupání v pískovně, rovinaté údolí vhodné pro cykloturistiku.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chata
Lokalita Neratovice (Mlékojedy), -- č. ev. 20, Mělník
Plocha 22 m2
Plocha užitná 22 m2
Plocha pozemek 22 m2
Počet koupelen 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent