Prodej rekreační chaty s pozemkem v obci Nová Bystřice

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

590 000 - 700 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1028006

počet prohlídek 6 646 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu s chatkou v obci Ovčárna. V tomto krásném kraji Vám nabízíme chatku o zastavěné ploše 25 m2, stojící na pozemku v osobním vlastnictví o výměře 345 m2. Chata má dřevěná okna a střechu pokrývá vlnitý ethernit. V chatě je možnost přespání, jsou zde krbová kamna, bojler, kuch.línka a sporák, další vybavení bude ponechano dle dohody. Na pozemku se nachází kůlna a suché WC. Zahrada je velice pěkně a vkusně upravovaná, je zde možnost posezení. K zahradě vede dobrá příjezdová cesta. V Ovčárně se nachází běžná občanská vybavenost. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelná linka autobusu. Zahrada je situována na velice dobré a klidné místo, vhodné k relaxaci a celkovému odpočinku.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chata
Lokalita Nová Bystřice (Ovčárna), . 258, Jindřichův Hradec
Plocha 25 m2
Plocha pozemek 345 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent