Prodej RD 8+1 se zahradou, bazénem, garáží v obci Dnešice

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

3 500 000 - 4 500 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1022835

počet prohlídek 10 443 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům v centru obce Dnešice. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 356 m2 a je dispozičně řešen jako 8+1. Nemovitost má jedno patro a podkroví. Dům má plastová okna s venkovními roletami a střechu krytou taškami. V domě je možné po dohodě se současným majitelem ponechat vybavení- kuchyňská linka včetně spotřebičů. Podlahové krytiny jsou tvořeny dlažbou a plovoucí podlahou. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní a plynová přípojka a kanalizace. Pro odběr vody je zde k dispozici také vlastní studna. Vytápění je zajištěno plynovým topením a krbovou vložkou. K domu náleží pozemek o celkové výměře 328 m2. Na pozemku najdeme zastřešený bazén. Součástí domu je garáž pro dvě auta s dílnou, kotelnou a prádelnou. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Parkovat je možné na pozemku i před domem. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Je zde pošta, obchod, zdravotnické zařízení, školka. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Dům se nachází v krásném a klidném prostřední v centru obce. V obci Dnešice a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Dnešice, -- 52, Plzeň-jih
Plocha 408 m2
Plocha užitná 356 m2
Plocha pozemek 359 m2
Počet koupelen 3
Počet WC 5

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent