Prodej RD 5+1 se zahradou a garáží, Nová Ves pod Pleší

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

2 500 000 - 2 990 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A021470

počet prohlídek 8 401 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům na okraji obce Nová Ves pod Pleší. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 397 m2 a je dispozičně řešen jako 5+1. Nemovitost je po částečné rekonstrukci, má jedno patro a podkroví. Dům má dřevěná okna a střechu krytou pálenými taškami. V přízemí domu se nachází obytná kuchyň, pokoj, nová koupelna vybavená rohovou vanou. V patře je pak prostorný obývací pokoj, dvě ložnice s balkony, menší pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem a WC. Vše je neprůchozí. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní přípojka a kanalizace. Pro odběr vody je zde k dispozici také vlastní studna. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva. K domu náleží pozemek o celkové výměře 72 m2. Zahrada je udržovaná a je osázena ovocnými stromy. Velice příjemné prostředí díky krásné přírodě a naprostému klidu. Součástí domu je také garáž. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Jsou zde obchody, restaurace, pošta, základní i mateřská škola. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Do Prahy 30 min. Dům se nachází v krásném a klidném prostřední na okraji obce. V obci Nová Ves pod Pleší a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i k rekreaci.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Nová Ves pod Pleší, -- 128, Příbram
Plocha 397 m2
Plocha užitná 397 m2
Plocha pozemek 72 m2
Počet koupelen 2
Počet WC 2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent