Prodej družstevní garáže na okraji Písku, ulice Vrcovická

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

105 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 2019531

počet prohlídek 6 929 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

841 222 222

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji řadovou garáž nacházející se v Písku (Samoty). Garážový komplex je situován na dobré místo. Garáž stojí na pozemku města a je ve velice dobrém stavu, je čistá, suchá a udržovaná. Garáž má střechu krytou plechem, která je po opravě, podlaha je betonová. V garáži je zavedena elektřina 220/380V. Garáž lze využít pro uschování automobilu nebo jako dílnu. V areálu garáží je možné využít za menší poplatek rampu na drobné opravy a mycí linku. Ke garážím vede velice dobrá příjezdová cesta. Poblíž najdeme veškerou občanskou vybavenost. V Písku je velmi dobře vyřešena doprava, spoje jezdí v pravidelných intervalech, proto není problém se ke garáži dopravit.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Ostatní , Garáž
Lokalita Písek (Budějovické Předměstí), Vrcovická --, Písek
Plocha 19 m2
Plocha užitná 19 m2
Plocha pozemek 19 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


mobilní verze
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent